Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та конструктивні особливості багатовузлових машин, устаткування напівавтоматизованих і механізованих ліній; правила налагодження, взаємодії та синхронності роботи вузлів та механізмів; причин, які викликають несправності в роботі устаткування, способи їх виявлення; порядок розбирання, збирання та регулювання; інструкції з експлуатації і ремонту устаткування; будову застосовуваних контрольно-вимірювальних приладів та інструментів; розробку ескізів на нескладні деталі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує, регулює та ремонтує напівавтоматизовані і механізовані лінії, багатовузлові машини і автомати, відцентрові швидкісні сепаратори. Перевіряє стан взаємодії вузлів устаткування. Попереджає, виявляє та усуває технічні несправності у роботі устаткування. Регулює вузли та механізми в процесі роботи. Бере участь у виконанні різних видів ремонту, випробуванні устаткування і здавання в експлуатацію під робочим навантаженням.