Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Моторист багерної насосної III група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову відцентрових насосів і гідроструминних апаратів; технічні характеристики насосів і приводів до них; допустимі навантаження насосів; схеми всмоктуючих і нагнітальних трубопроводів; розташування і призначення арматури і засоби вимірювань; основні властивості шлаку й золи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить експлуатаційне обслуговування багерної (шламової) насосної, обладнаної відцентровими насосами і гідроструминними апаратами з перекачування золоводяної пульпи на золовідвал, забезпечує її безперебійну та економічну роботу. Здійснює пуск, зупинку і перемикання в схемах насосної. Регулює рівень води в приймальній камері. Виявляє несправності в роботі устаткування насосної і бере участь в їхньому усуненні. Ліквідує аварійні ситуації.