Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Спортсмен-інструктор збірної команди україни", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка. Без вимог до стажу роботи. Виконання нормативних вимог програми з виду спорту для присвоєння спортивного розряду чи спортивного звання (кандидат у майстри спорту, майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу) - призер всеукраїнських змагань, призер та фіналіст офіційних міжнародних змагань, які дають право бути членом штатної збірної команди.

Знає та застосовує у діяльності: спеціалізацію з виду спорту; правила змагань; санітарно-гігієнічні норми; нормативно-правові і методичні акти, що визначають розвиток фізичної культури і спорту в державі; правила і норми безпечного проведення занять та змагань; вітчизняний та світовий досвід розвитку спорту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує індивідуальний план підготовки, тренувальні та змагальні завдання. Підтримує високий рівень загальної фізичної та спеціальної підготовки, забезпечує досягнення результатів міжнародного класу. Веде спортивний щоденник, облік виконаних завдань, передбачених індивідуальним планом підготовки. Спільно з тренерським складом бере участь у плануванні навчально-тренувального процесу. Дотримується норм, що забезпечують безпечне проведення навчально-тренувальних занять, правил спортивних змагань. Здійснює пропаганду фізичної культури і спорту. Передає в ході навчально-тренувального процесу досвід спортивних досягнень та надає практичну допомогу молодим фахівцям. Гідно представляє Україну на офіційних міжнародних змаганнях.