Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Інструктор навчально-тренувального пункту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта (спеціаліст або бакалавр) відповідного напряму підготовки чи професійна освіта. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: нормативні документи, що регламентують підготовку спортсменів навчально-тренувального пункту; правила змагань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює методичне забезпечення і координацію роботи навчально-тренувального пункту з відбору учнів для занять, проводить їх спортивне орієнтування. Організовує навчально-тренувальний та виховний процес. Комплектує навчальні групи. Аналізує результати навчально-тренувального та виховного процесу. Організовує роботу з підвищення кваліфікації тренерів - викладачів зі спорту, проведення відкритих уроків. Веде статистичний облік результатів роботи навчально-тренувального пункту, етапів підготовки, узагальнює результати роботи, досвід тренерів-викладачів. Забезпечує безпечне проведення занять.