Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Інструктор-методист з виробничої гімнастики", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта (спеціаліст або бакалавр) відповідного напряму підготовки чи професійна освіта. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: державні та галузеві постанови, накази, інструкції та інші матеріали з питань фізкультурно-оздоровчої роботи; основи організації і методику проведення виробничої гімнастики та фізкультурно-оздоровчої роботи; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії; основи організації праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує на підприємствах (установах, організаціях) регулярне проведення виробничої гімнастики і проводить масову фізкультурно-оздоровчу роботу. Розробляє (підбирає) комплекси вправ з виробничої гімнастики. Забезпечує підготовку громадських інструкторів на курсах і семінарах, здійснює методичне керівництво та надає їм практичну допомогу в проведенні виробничої гімнастики. Організовує роботу з пропаганди виробничої гімнастики. Надає допомогу медичному персоналу з організації контролю за впливом виробничої гімнастики на стан здоров'я працюючих. Організовує огляди-конкурси на кращу постановку виробничої гімнастики. Бере участь у розробленні пропозицій з покращення санітарно-гігієнічного стану підприємств (установ, організацій).