Категорія - Професіонали |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Провідний методист з фізичної культури", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією методиста з фізичної культури І категорії - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: теоретичні основи фізкультурно-оздоровчого напряму; методику організації і проведення спортивних і фізкультурно-масових заходів; директивні документи, закони, постанови, накази, що стосуються фізичної культури і спорту; трудове законодавство; правила та норми безпечного проведення занять.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує організаційно-методичне керівництво діяльністю інструкторів, організовує та проводить їх підготовку та перепідготовку. Організовує проведення фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, здійснює набір у секції, групи спортивної та оздоровчої спрямованості осіб, які бажають займатися фізичною культурою і спортом та не мають медичних протипоказань. Організовує і проводить спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи, семінари інструкторів. Бере участь у підготовці спортсменів і суддів масових розрядів. Веде статистичний облік результатів роботи з фізичної культури. Вивчає, узагальнює і впроваджує передовий досвід роботи. Бере участь в організації заходів щодо зміцнення і розвитку матеріально-технічної бази для занять фізичною культурою і спортом. Аналізує результати діяльності організації, бере участь у плануванні роботи.