Категорія - Робітники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Ремонтувальник площинних спортивних споруд", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна чи базова загальна середня освіта та професійна освіта безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: норми використання спортивного інвентарю та спортивних споруд; правила пожежної безпеки та санітарно-технічні норми.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує своєчасну і якісну підготовку спортивних споруд. Бере участь у підготовці площинних спортивних споруд до експлуатації. Дбайливо ставиться до спортивного інвентарю і обладнання, своєчасно проводить огляд та ремонт площинних спортивних споруд. Забезпечує економне використання водо- та енергоносіїв. Відповідає за правильність налагодження і правильну експлуатацію площинних спортивних споруд. Бере участь у проведенні капітального та поточного ремонтів площинних спортивних споруд.