Категорія - Фахівці |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Старший інструктор-методист тренажерного комплексу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта (спеціаліст або бакалавр) відповідного напряму підготовки. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інструктора-методиста тренажерного комплексу (залу) - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження провідних організацій; методичні, нормативні та інструктивні матеріали з питань фізкультурно-оздоровчих занять у тренажерному залі, форми і методи їх організації; основи педагогіки та психології; норми та правила з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує проведення фізкультурно-оздоровчих, рекреаційних, реабілітаційних видів занять у тренажерному залі. Формує у осіб, які займаються, стійку мотиваційну зацікавленість до занять на тренажерному обладнанні. Розробляє для них індивідуальні програми тренувань, веде контроль за їх виконанням. Надає персональну консультативну допомогу з питань харчування. Забезпечує страховку під час виконання на заняттях вправ із довільним навантаженням. Перевіряє придатність до праці тренажерного обладнання (дротів, ременів, ланцюгів), а також відповідає за його своєчасну технічну перевірку. Готує інвентар та тренажерне обладнання до проведення тренувальних занять і тестування, бере участь у проведенні тестування, систематично підвищує свій професійний рівень, вивчає й аналізує літературні джерела, бере участь у семінарах, методичних нарадах, оволодіває сучасними методиками тренувань з використанням тренажерів.