Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Оператор електрогідравлічного очищення відливок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора електрогідравлічного очищення відливок 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію різних установок та очищувальних систем, правила вибору режимів електрогідравлічного очищення заготовок та відливок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес електрогідравлічного очищення складних та особливо складних заготовок та відливок з різних металів та сплавів в ваннах з робочою рідиною з пульта керування. Управляє очищувальними установками різних систем.