Категорія - Робітники |  Галузь - Азотні виробництва та продукти органічного синтезу. Основні хімічні виробництва
Інструкція для посади "Апаратник випарювання та гранулювання 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 27. Азотні виробництва та продукти органічного синтезу. Основні хімічні виробництва", що затверджен наказом N 550 міністерства промислової політики України від 27.09.2007 р. Погоджено міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: уть процесу випарювання та гранулювання аміачної селітри; призначення і принцип роботи основного та допоміжного устаткування; фізико-хімічні властивості сировини та готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі стадії технологічного процесу випарювання та гранулювання плаву аміачної селітри під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Подає розчин у випарні апарати, плав в гранулятори. Стежить за правильним ходом технологічного процесу за допомогою контрольно-вимірювальних приладів, за результатами аналізів та візуально. Обслуговує випарні апарати, ґранулятори, мірники, напірні баки, насоси та інше устаткування. Веде записи у виробничому журналі. Виконує простий ремонт устаткування.