Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Рампівник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією рампівника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову механізмів рампи; вимоги до якості коксу за вологістю та зольністю; припустиме навантаження коксу на стрічку транспортера; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Стежить за процесом сходу коксу на транспортер прі ручном регулюванні сходу коксу з рампи на транспортерну стрічку. Заливає недогашений кокс на рампі. Подає сигнали про пуск та зупинку транспортера. Обслуговує транспортер поворотної рампи. Змащує механізми. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.