Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник стрічок та металосіток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника стрічок та металосіток 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила налагодження плетільних верстатів та напівавтоматів різних типів; правила перевірки на точність плетільних верстатів, що обслуговуються; конструкцію спіралей та ножів залежно від сітки, яка виготовляється; будову універсальних та спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Плете металеві сітки з розміром комірок до 8 і понад 40 мм із дроту різних діаметрів на плетільних верстатах і напівавтоматах. Плете сітки з уступами безперервним плетінням. Налагоджує верстати. Установлює та регулює ланки плетільних верстатів. Проводить поточний ремонт устаткування.