Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст розморожувальної установки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи газових і парових розморожувальних установок і їх обладнання; види і властивості використовуваних газів у розморожувальних установках.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес розморожування вугілля та інших сипких матеріалів на газових і парових розморожувальних установках під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Вмикає газові горілки на печах або парових установках під час ставлення вантажів на розігрівання. Регулює охолодження підшипників, вентиляторів і температуру в секціях розморожування. Установлює зрошувальну систему. Приймає і ставить вантажі для розігрівання і видає їх після розморожування. Стежить за щільністю закривання воріт секцій.