Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст дробильних установок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову дробарок; вимоги до якості дроблення; порядок подавання сировини, матеріалів, напівфабрикатів на дробильні машини; режими дроблення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дроблення (подрібнення) грубих кормів, мінеральної, технічної та іншої сировини, напівфабрикатів вручну або на дробарках різних систем із попереднім розпушуванням, грохоченням, різанням, обпиловкою, рубанням, розбиванням. Спостерігає за рівномірним завантаженням дробарок, якістю і ступенем дроблення (подрібнення) за результатами ситових аналізів чи органолептичних перевірок. Вивантажує подрібнений продукт. Упаковує, зважує, маркує. Відвозить і укладає в штабель. Очищує сита, пилові камери, збірники. Миє і змащує дробарки. Бере участь у ремонті устаткування.

Приклади робіт
Дроблення прянощів, цикорію, кісточок плодових, фруктів, ягід, лузги соняшникової, мінеральної сировини (крейди, вапняку, солі), сухарів для квасу, шроту, жмиху.