Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обв'язувальник агломератів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обв'язувальника агломератів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила керування устаткуванням, яке обслуговує; призначення та способи встановлення в цинковий полюс центруючої та ізолюючої прокладок; основні властивості матеріалів та напівфабрикатів, які застосовує для обв'язування агломератів; допустимий час зберігання, обв'язаних агломератів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обв'язує ручним способом агломерати більше двох типів, у тому числі дослідні партії, міткалевими картками та нитками на конвеєрі або робочому столі. Визначає за зовнішнім виглядом якість обв'язаних та обклеєних агломератів.