Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматів елементного виробництва 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією налагоджувальника автоматів елементного виробництва 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми та правила налагоджування різких автоматів або напівавтоматів складної конструкції; систему допусків та посадок; будову, призначення і правила застосування складних контрольно-вимірювальних приладів та інструментів; фізико-хімічні властивості матеріалів, які застосовує, та основні вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує автомати або напівавтомати складної конструкції: автомати затягання елементів плівкою, складання елементів та кишенькових батарей сухих тощо. Налагоджує системи змащування та автоматичних контрольно-вимірювальних приладів. Знаходить неполадки в роботі автомата або напівавтомата та усуває їх. Бере участь у поточному ремонті автоматів та напівавтоматів, які обслуговує.