Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник свинцевих акумуляторів та батарей 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника свинцевих акумуляторів та батарей 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії устаткування, яке обслуговує, інструментів та пристроїв; конструкцію блоків та батарей акумуляторів, які складає; процес складання блоків та батарей акумуляторів; вимоги до комплектних деталей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує прості складальні операції зі складання напівблоків, блоків, комплектування елементів та з'єднань у моноблоки, заливає мастикою тощо на окремих робочих місцях і на конвеєрі.