Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ливарник виробів із свинцевих сплавів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила застосування контрольно-вимірювальних приладів; способи підготування форм до роботи; правила зважування; вимоги до продукції, яку виготовляє.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виливає борни, втулки та міжелементні з'єднання з мідними вкладишами на ручних ливарних формах. Дозує, завантажує та плавить свинцево-сурм'янистий сплав. Регулює температуру за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Визначає режим водяного охолодження форм за зовнішнім виглядом виливків. Зачищає, зважує та укладає деталі. Чистить ливарні форми та котел.