Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Перемотувальник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила обслуговування простих перемотувальних верстатів; основні марки та розміри матеріалів, які перемотує; ємкість і розміри тари та правила її використання у технологічному процесі виробництва; призначення контрольно-вимірювального інструменту, який застосовує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує дріт, провід та кабелі різних марок та перетинів, напівфабрикатів та ізоляційних матеріалів з конуса, мотків, котушок або барабанів на різну приймальну тару під керівництвом перемотувальника більш високої кваліфікації. Виконує роботи із з'єднання кінців матеріалів, які перемотує, заповнює необхідні дані на ярликах, бирках та інших видах трафарету.