Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розмелювач-дозувальник вугільних мас 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії млинів різного типу; правила готування млинів до розмелювання; правила зважування на різних вагах; правила складання та розміри партій шихти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розмелює вуглецеві матеріали та вугільні маси на млинах різного типу. Готує матеріали, маси та завантажує у млини. Розвантажує розмолоті порошки та просіває. Складає партії порошків за гранулометричним складом. Готує шихту для різних видів виробів за заданою рецептурою. Приймає та прибирає шихту у відведені місця. Очищає млини від попереднього матеріалу.