Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник струмообмежувальних реакторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника струмообмежувальних реакторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення, принцип роботи та особливості складання і намотування багатопаралельних струмообмежувальних реакторів; схеми намоток реакторів, які складає; правила ізолювання кабелів у місцях схрещування паралельних гілок та призначення міжвиткової ізоляції, порядок та правила розрахунку необхідних довжин кабелю для наметування реактора; основні властивості ізоляційних матеріалів та кабелів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає та намотує струмообмежувальні реактори з кількістю паралельних витків понад 3 до 6. Повністю складає шаблони та готує їх для намотування. Установлює складений шаблон на намотувальну площадку за допомогою мостового крана або іншого підіймально-транспортного механізму. Перевіряє розміри між сусідніми витками різних паралельних гілок готує складені струмообмежувальні реактори під заливання бетоном.