Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Електросушильник кабелів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за технологічно суміжною професією 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні закони електротехніки; електричні схеми, способи підключення до них кабелів для сушіння; призначення сушіння кабелів; конструкції кабелів різних марок та перетинів; інструкції із сушіння кабелів електрострумом.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить кабелі струмом різної сили у вакуум-апаратах. Установлює силу струму залежно від перетину та напруга кабелю. Періодично контролює температуру нагрівання кабелю, залишковий тиск, необхідний вакуум за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та апаратури. Веде журнал сушіння.