Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Бронеобмотувальник проводів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією бронеобмотувальника проводів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії вертикальних бронювальних машин; призначення та застосування контрольно-вимірювального інструменту; конструкцію захисного покриття проводів; правила визначення відстані бронювання; основні вимоги до готової продукції; основні види браку, способи запобігання йому та усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бронює обмотки автоавіатракторного проводу перетином понад 10 кв.мм на вертикальних бронювальних машинах. Підбирає та встановлює змінні шестірні, калібрує та регулює кут сходу стрічки та її перекриття. Послідовно заправляє проводи у вузли бронювальної машини. Контролює геометричні параметри захисного покриття контрольно-вимірювальними інструментами та якість його накладання. Регулює натягнення на приймальних та віддавальних котушках. Веде техпроцес. Підналагоджує та бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.