Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Сортувальник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією сортувальника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти і технічні умови для всього асортименту текстильної нитки; порядок нумерації партії упакованої текстильної нитки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде сортування та пакування текстильної нитки відповідно до державних стандартів і технічних умов. Контролює якість роботи сортувальників та пакувальників. Відбирає текстильну нитку для серіметричних аналізів. Веде облік надходження для сортування текстильної нитки за асортиментом та передає її на склад за гатунками і асортиментом. Керує сортувальниками нижчої кваліфікації та пакувальниками.