Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Контролер-вагар 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент вироблюваних консервів і рецептуру; розміри банок; вимоги до якості укладених компонентів; норми закладання у банки; будову ваг; способи зважування; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює, зважує і приймає наповнені банки. Контролює відповідно до рецептури закладену сировину, спеції, інші компоненти та їх якість. Зважує продукти або їх напівфабрикати до заданої рецептурою ваги консервів. Подає зважені банки на транспортер або ставить їх на лотки. Балансує ваги. Ставить важки. Укладає, ущільнює вміст у банках і накриває кришками. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.