Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Промивальник-пропарювач цистерн 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову цистерн і конструкцію зливних приладів; вимоги до цистерн, які підготовляються під наливання нафтопродуктів при їх холодному очищенні; механізми, що застосовуються, інструмент, інвентар і пристрої, правила користування ними; будову і правила користування захисними пристроями для роботи всередині цистерни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Усуває з цистерн залишки темних і світлих нафтопродуктів, окрім етильованого бензину і хімічних продуктів, на естакадах, спеціальних площадках і спеціально виділених коліях. Підігріває паром клапани зливних приладів цистерн, перевіряє їх технічний стан і правильність (щільність) закриття. Заправляє клапани зливних приладів та перевіряє їх технічний стан і правильність (щільність) закриття. Очищає зовні цистерни, які підготовляються для ремонту.