Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Провідник із супроводження вантажів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок приймання і здавання вантажів; правила навантаження вантажів; розміщення і кріплення вантажів у вагоні; умови їх перевезення; правила технічної експлуатації та інструкцію із сигналізації залізниць згідно з колом обов'язків; загальні знання щодо будови вантажних вагонів; маршрут перевезень вантажів; правила пожежної безпеки і охорони праці під час руху поїзда.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає вантаж та наглядає за навантаженням його у вагон, супроводжує його на шляху прямування. Забезпечує встановлені умови перевезення і збереження вантажів. Здає вантажі замовникам за встановленим порядком. Вживає заходів щодо усунення несправностей вагона на шляху прямування.