Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Станційний робітник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: розташування станційних колій, які обслуговуються, службових приміщень, платформ та інших робочих місць, інструмент і пристрої, що застосовуються, правила особистої безпеки під час знаходження на станційних коліях і під час виконання робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прибирає станційні колії, пристанційну територію, вантажні двори і склади, вокзали, перони, пасажирські і вантажні платформи, станційні службово-технічні споруди. Забезпечує опалення і освітлення станційних виробничих і побутових приміщень. Утримує в чистоті і справному стані закріплений інвентар.