Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Пастижер 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пастижера 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: види натурального волосся і штучного волокна, що використовуються для виготовлення пастижерських виробів; технологію оброблення натурального волосся і штучного волокна; технічну характеристику, будову і правила експлуатації обладнання, інструментів і пристроїв, що використовуються, правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Дезінфікує натуральне волосся, миє і кип'ятить зв'язані пасма волосся, сушить і оброблює волосся спеціальними препаратами для довготривалого зберігання, пакує і здає волосся на склад. Оброблює натуральні волокна спеціальними розчинами із застосуванням знежирювальних і мийних засобів, матирує волокна (знімає блиск); проводить антистатичне і протизаймисте оброблення.