Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Монтажник позитива I категорія", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією монтажника позитива II категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію запису і перезапису звуку; монтаж зображення і фонограми; технологію кіновиробництва; технічні прийоми з усього технологічного комплексу робіт під час монтажу всіх видів фільмів (широкоформатних, панорамних, стереоскопічних); правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Монтує музичні та шумові фонограми до перезапису для звичайних і стереофонічних фільмів і передач. Відбирає матеріал для здавання до фільмотеки і фонотеки. Монтує під керівництвом кінорежисера чи монтажера окремі епізоди або фрагменти. Проводить роботи як монтажник позитива не менше, ніж у п'яти умовних повнометражних фільмах. Самостійно монтує короткометражні фільми. Самостійно виконує роботи з перемонтажу дубльованих фільмів.