Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Механік з обслуговування вітроустановок 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією механіка з обслуговування вітроустановок 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: техніку кінозйомки; будову матеріальної частини літаків, правила запуску авіаційних вітрогонів за умови низьких температур; правила запуску авіаційних двигунів за допомогою стиснутого повітря; принципи зарядки балонів для запуску авіадвигунів; будову різного огороджувального обладнання; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує різні конструкції вітроустановок під час зйомок із забезпеченням відповідної інтенсивності вітру за завданням режисера і оператора. Переобладнує серійний літак на авіаційну вітроустановку. Замінює агрегати на вітроустановках, замінює двигуни. Ремонтує авіаційні поршневі двигуни.