Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматичних ліній і агрегатних верстатів 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника автоматичних ліній і агрегатних верстатів 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову різних автоматичних ліній для оброблення деталей та складальних одиниць; будову складного контрольно-вимірювального інструмента та приладів; прийоми виконання робіт з діагностики і ремонту несправностей всіх систем устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює на холостому ходу та в робочому режимі автоматичні лінії, які складаються з багатосторонніх, багатопозиційних, багатосупортних, багатошпиндельних агрегатних верстатів для оброблення особливо складних великих та відповідальних деталей з регулюванням електромеханічних, гідравлічних та інших силових приводів, керуючих та вимірювальних систем. Діагностує та виконує профілактику несправностей всіх систем та вузлів устаткування та ремонтує їх.