Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Слюсар з обслуговування устаткування електростанцій V група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійна-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з обслуговування устаткування електростанцій IV групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову й кінематичні схеми устаткування, що обслуговується; основні положення профілактичного ремонту устаткування; систему допусків і посадок; будову споруд гідротехнічних і гідрозоловилучення, що обслуговуються; способи визначення причин аварій і передчасного спрацювання деталей, правила користування спеціальним і універсальним інструментом та пристроями.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює експлуатаційно-ремонтне обслуговування котлотурбінного устаткування на теплових і атомних електростанціях потужністю понад 100 тис.кВт. Проводить ремонтне обслуговування систем пожежно-технічного, питного водопостачання, теплопостачання, промислової вентиляції та зовнішнього гідрозоловилучення теплових електричних станцій потужністю понад 100 тис.кВт. Обслуговує гідротехнічні споруди теплових і атомних електричних станцій (каналів, гребель, дамб, шлюзів, порталів, глибинних водозаборів).