Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обпалювач електровугільних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: процеси обпалювання та спікання різних видів виробів та напівфабрикатів; будову та принцип дії електричних муфельних печей; принцип керування та регулювання температури; призначення контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випалює та спікає металокерамічні, металографітові та електровугільні вироби та напівфабрикати в електричних муфельних печах під керівництвом обпалювача більш високої кваліфікації. Готує та розігріває печі. Перевіряє справність контрольно-вимірювальних приладів. Регулює температуру обпалювання відповідно до технологічного графіка.