Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Набивальник трубчастих електронагрівачів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: процес набивання трубчастих електронагрівачів вручну; правила встановлення центрувальної втулки та спіралі в трубу електронагрівача; будову вібростенду; заходи дозування наповнювача вручну; правила установлення електронагрівачів на випробувальний стенд; технологічну послідовність виготовлення трубчастих електронагрівальних елементів; рецептуру шихти та способи її виготовлення; технічні вимоги до трубчастих електронагрівальних елементів; причини та види браку в процесі складання та заходи щодо його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набиває трубчасті електронагрівачі периклазом або іншими аналогічними наповнювачами вручну з установленням центрувальної втулки або на вібростенді. Установлює спіралі в трубу електронагрівача та підвішує її до спеціального центрувального пристрою. Дозує наповнювачі вручну. Знімає трубчасті електронагрівачі зі спеціального центрувального пристрою та установлює їх для випробування на випробувальний стенд. Складає трубчасті електронагрівальні елементи з обкатуванням, гнуттям, різанням та рихтуванням трубок. Готує шихту за заданим рецептом.