Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Тарифікатор агентства повітряних сполучень і аеропорту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та професійна підготовка за встановленою програмою. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; накази, постанови, керівництва, інструкції тощо, керівні документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства (авіакомпанії), що регламентують організацію продажу авіаційних квитків; правила застосування авіаційних тарифів; порядок заповнення авіаквитків; основи наукової організації праці, організацію виробництва та управління; основні положення трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту. Під час міжнародних перевезень додатково: міжнародні телеграфні коди; порядок застосування ордерів різних зборів; порядок заповнення авіавантажних накладних, а також заміни квитків та авіавантажних накладних; знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює відповідно до встановленого порядку оперативне внесення змін до тарифно-довідкової документації, розраховує вартість польоту за складними маршрутами, видає довідки та оперативну інформацію з питань застосування тарифів. Здійснює всі перерозрахунки та ставить розпорядчий підпис під час повернення грошових сум за невикористані авіаквитки у випадках, що передбачені правилами застосування тарифів. Бере участь у ревізуванні кас. Контролює та аналізує правильність застосування тарифів касирами. Розробляє заходи щодо усунення порушень та вдосконалення системи тарифів. Складає акти на випадок неправильного застосування тарифів та оформлення авіаквитків робітниками підприємств цивільної авіації. Веде журнал обліку порушень, припущених під час оформлення авіаквитків. Проводить технічні навчання з касирами та іншими працівниками авіапідприємства.