Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника ртутно-цинкових, магнієвих та інших джерел струму 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості установок, які застосовує для виготовлення та випробування одиничних хімічних і фізичних джерел струму; правила застосування особливо складних контрольно-вимірювальних приладів; основи знань з теорії напівпровідників та електроніки; прийоми складання одиничних джерел струму, правила проведення випробувань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує особливо складні операції зі складання одиничних фізичних та хімічних джерел струму, окрім магнієвих, в умовах дослідного виробництва. Проводить випробування на ручних та автоматичних установках за принциповою схемою. Знаходить дефекти та усуває їх.