Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматів елементного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника автоматів елементного виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила налагодження автоматів і напівавтоматів, які обслуговує; будову інструментів, пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів середньої складності; допуски та посадки; послідовність операцій, які виконує на автоматі або напівавтоматі; основні властивості матеріалів, які обробляє, та вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує автомати або напівавтомати середньої складності: автомати зварювання голочок, обв'язування агломератів, набивання ковпачків, машини ізоляції елементів плівкою. Стежить за станом усіх вузлів автоматів або напівавтоматів та налагоджує їх на потрібний режим роботи. Інструктує робітників, які зайняті на устаткуванні, що обслуговують. Знаходить несправності в роботі автомату або напівавтомату та вживає заходів щодо запобігання та усування їх. Бере участь у поточному ремонті автоматів та напівавтоматів, які обслуговує.