Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник полімеризації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва продукту; будову, принцип роботи допоміжного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес полімеризації під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує сировину, розчини реагентів, завантажує сировину в апарати. Обслуговує технологічне устаткування. Очищає апаратуру від шлаку, полімерів, осадів. Транспортує та передає продукти на наступні стадії виробництва. Перезаряджає фільтри, чистить дозатори.