Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник підіймально-транспортного устаткування безперервної дії 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта та підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником підіймально-транспортного устаткування безперервної дії 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи виконання особливо складних робіт з монтажу, демонтажу, регулювання та налагоджування особливо складного підіймально-транспортного устаткування безперервної дії; методи вивіряння монтажних робіт та контролю у процесі їх виконання; вимоги до якості, точності; принцип дії сучасного вимірювального інструменту; правила виконання випробувань устаткування під час введення його в експлуатацію; основні вимоги та правила щодо виконання супутніх робіт: слюсарних, налагоджувальних, такелажних та робіт з герметизації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює з великою точністю й обережністю повний комплекс технологічних операцій під час виконання робіт з монтажу особливо складного підіймально-транспортного устаткування безперервної дії та конструкцій, що пов'язані з ним. Виконує балансування, центрування, вивіряння, регулювання та випробовування устаткування.

Приклади робіт
Монтаж у складних, обмежених у просторі умовах роботи підіймально-транспортного устаткування безперервної дії усіх типів і розмірів та устаткування переривного транспорту, з використанням спеціальних засобів такелажу та підіймальних спеціальних пристроїв. Пуск та здавання устаткування в експлуатацію з попереднім його налагоджуванням. Здійснення точного контролю за процесом монтажу устаткування, за прийманням фундаментів під монтаж устаткування та місць його встановлення.