Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста зернових навантажувально-розвантажувальних машин 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні знання про зерно і продукти його перероблення; будову, технічні характеристики, призначення і принцип роботи пересувних пневматичних установок, самохідних зернонавантажувачів, акумуляторних автонавантажувачів, інерційних вагонорозвантажувачів; правила підготовки навантажувачів до роботи; правила водіння, сигналізації і вуличного руху під час керування самохідними навантажувачами; способи виконання навантажувально-розвантажувальних робіт та правила укладання вантажів, причини виникнення несправностей у роботі механізмів і способи їх усунення; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує самохідними зернонавантажувачами, акумуляторними автонавантажувачами, інерційними вагононавантажувачами, пересувними пневматичними установками під час навантаження та вивантаження всіх видів вантажів із суден, барж, вагонів, автомобілів. Перевіряє правильність заземлення рам і двигунів. Пускає і зупиняє електродвигуни. Проводить технічне обслуговування машин, чистить, змащує. Бере участь у ремонті обслуговуваних машин.