Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Намотувальник матеріалів і напівфабрикатів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника матеріалів і напівфабрикатів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову намотувальних пристроїв та контрольно-вимірювальних приладів; основні вимоги до якості намотування; види, гатунки матеріалів і напівфабрикатів, прийоми намотування, основні властивості матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує в рулони стрічки каучуку, теплозвукоізоляційного штапельного матеріалу з скловолокна, марлі на намотувальній машині з установкою автостопу, а також друкарського паперу з одночасним контролем якості друку та малюнку.