Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Кислототривник-вініпластник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи кислототривником-вініпластником 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми складання частин і деталей виробів з конструкційних пластмас; типи рознімних з'єднань вініпластових труб; способи розкрою конічних і циліндричних деталей та апаратури; способи штампування та пресування деталей з конструкційних пластмас; способи зміцнення конструкційних пластмас; будову полімеризаційних камер і режими полімеризації обкладальних полімерних матеріалів після зміцнення; способи обкладання поверхонь з конфігурацією середньої складності вініпластом, азбовінілом, фаолітом та полівініловим пластикатом; будову поршневих монтажних пістолетів та правила користування ними.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує кислототривкі роботи середньої складності під час застосування вініпласту, поліхлорвінілу, поліетилену та інших конструкційних пластмас.

Приклади робіт
Розмічання та розкроювання деталей з конфігурацією середньої складності. Зварювання вініпласту з пластикатом. Зміцнення конструкційними обкладальними полімерними матеріалами. Припасовування та збирання частин і деталей виробів з конструкційних пластмас. Обкладання вініпластом, азбовінілом, фаолітом та поліхлорвініловим пластиком поверхонь з конфігурацією середньої складності. Зварювання в усіх положеннях виробів середньої складності з конструкційних пластмас. Штампування виробів і деталей з конструкційних пластмас. Установлювання рознімних з'єднань вініпластових труб. Установлювання вініпластових вкладишів у каркас. Виготовляння та складання з вогкого фаоліту фасонних частин трубопроводів. Полімеризація під час зміцнення обкладальними матеріалами за заданим режимом.