Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Налагоджувальник колійних машин та механізмів 8-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника колійних машин та механізмів 7 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову колійних машин, що обслуговуються; апаратуру електротехніки, радіотехніки, гідравліки, пневматики, прийоми та способи усунення несправностей у електронних схемах, пристроях автоматики, гідравліки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує, технічно обслуговує та регулює вузли та механізми систем автоматики, електроніки, керування виправно-підбивально-обробних машин; самохідних машин: виправно-підбивально-рихтувальних, виправно-підбивально-рихтувальних для стрілкових переводів, снігоприбиральних, рихтувальних, колійних рейкозварювальних, шпалозамінюючих машин, машин для планування і розподілу баласту, для закріплення та змащування клемних і закладних болтів, баластоущільнюючих; машин для стабілізації колії, очищення рейок від бруду, обробки рейок на колії, щебенеочисних для глибокого очищення щебеню, тягово-енергетичних, рейкошліфувальних поїздів. Визначає та усуває несправності вузлів і механізмів, систем автоматики, електроніки та керування колійними машинами.