Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Слюсар-електрик з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену 8-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря-електрика з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену 7 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: дослідні зразки складних схем та вузлів обчислювальної техніки, механіки та мікропроцесорів; способи комплексного керування мережею, об'єктами в різних режимах, ознаки та способи виявлення несправностей та їх усунення на обладнанні усіх типів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування, ремонтує, налагоджує та випробовує схеми керування дослідного обладнання, системи автоматизованого керування робочих місць, створених на базі засобів обчислювальної техніки. Виявляє та усуває несправності в системах автоматики, телемеханіки, що працюють із застосуванням засобів обчислювальної техніки. Ремонтує, обслуговує і налагоджує засоби обчислювальної техніки, пристрої систем обліку енергії та інших складних систем. Ремонтує, здійснює монтаж, налагоджує окремі блоки обчислювальної техніки, виготовляє друковані плати. Експлуатує електронну апаратуру.