Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Провідник-електромонтер поштових вагонів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: загальну будову поштового вагона і його основних вузлів; внутрішнє обладнання; види і строки ремонту вагонів, ревізії букс і гальм і системи електрообладнання; види несправностей, при яких вагони не повинні включатись в склад поїзда; будову електрообладнання вагонів (генератора, акумуляторної батареї, розподільного щита з приладами, вентиляційних установок, холодильників та ін.); правила технічної експлуатації та інструкцію з сигналізації на залізничному транспорті в обсязі, необхідному для провідників пасажирських вагонів; порядок завантаження і розвантаження поштових вагонів; адміністративно-територіальний поділ України; план направлення пошти в межах дільниці, яка обслуговується; поштові плани та інструкції в обсязі, необхідному для виконання вищевказаних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує поштовий вагон, утримує його в чистоті, забезпечує безперебійну роботу приладів опалення, водопроводу, електрообладнання вентиляційних і холодильних установок і усуває їх несправності. Бере участь у технічному огляді поштового вагона перед відправленням у рейс, обробці і обміні пошти. Виймає листи із поштових ящиків; штемпелює кореспонденцію; бере участь у поіменній перевірці пошти, розпаковуванні і запаковуванні страхових мішків, прийманні і видаванні пошти із поштового вагона; обслуговує пасажирів поїзда на шляху прямування послугами зв'язку; забезпечує схоронність пошти під час обміну і на шляху прямування, а також виконує іншу роботу за дорученням начальника поштового вагона.