Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Слюсар зумпфового агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря зумпфового агрегату 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову вакуумнасосів, електродвигунів, контрольно-вимірювальних приладів, газоаналізаторів та автоматики перекачки; способи регулювання режимів роботи зумпфового агрегату; будову зливних грязевідстійників на поверхні; призначення мастильних матеріалів; основи гідравліки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує обладнання зумпфових агрегатів із слюсарним обробленням деталей по 7-10 квалітетах (2-3 класах точності). Підготовляє обладнання водовідливної установки до очищення грязезбірників. Підключає та відключає електроживлення агрегату, автоматики і сигналізації насосних установок. Визначає за приладами наявність шкідливих газів у грязезбірниках та вилучає їх за допомогою переносних електровентиляторів. Бере участь у керуванні роботою зумпфового агрегату. Наглядає за показаннями контрольно-вимірювальних приладів: мановакуумметра, покажчика рівня наповнювання, амперметра тощо. Регулює режим роботи агрегату. Визначає та усуває неполадки у роботі агрегату.