Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Завантажувач-вивантажувач термоантрацитових печей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу термічної обробки антрациту; принцип роботи та правила технічної експлуатації термоантрацитових печей; правила завантаження печей; правила пуску та зупинки електродвигунів; установлену сигналізацію; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує антрацит у камери термоантрацитових печей. Подає вагонетки на ваги, під бункери вуглепідготовки. Стежить за рівномірним заповненням вагонеток та скіпа антрацитом. Запускає та зупиняє електродвигун скіпового підіймача. Вивантажує антрацит з вагонеток у скіп. Змащує механізми. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті. У разі немеханізованого завантаження - завантажує вагонетки антрацитом з наземного складу ручним способом. Сортує антрацит. Транспортує вагонетки ручним способом від наземного складу до скіпового підіймача.