Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва індолу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника виробництва індолу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва індолу; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва індолу з індольної фракції. Стежить за спуском фенолятів, каліплаву, лугу. Готує кристалізатори. Контролює основні параметри процесу за показаннями контрольно-вимірювальних приладів.