Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Розтягальник металосіток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила налагодження та способи перевірки на точність розтяжної машини, що обслуговується; будову спеціальних пристроїв, що використовуються для шліфування та фіксації сітки; призначення та умови використання контрольно-вимірювального інструменту; технічні вимоги до намотування сіток на скалку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає та збирає розтяжну машину, установлює та знімає з валів машини безперервне полотно сіток для целюлозно-паперового виробництва, витягує та вирівнює полотно сітки з використанням спеціального пристрою під керівництвом розтягальника вищої кваліфікації. Підбирає скалки (труби) за довжиною та шириною згідно з сіткою, що обробляється. Скручує сітку на скалку. Закріплює кінці скалок. Обгортає сітку спеціальним пакувальним та водонепроникним папером. Налагоджує та ремонтує розтяжну машину в процесі роботи.